MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 9535343
nr 953 5343
Fåtöljer
1 par, 1890-tal
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:51:47
6/4 20:44:45